quiz ortograficzny
-
Sprawdź się w quizie ortograficznym na poziomie 4. klasy. Zdobądź 8/10!
-
Quiz ortograficzny. Umiesz pisać po polsku? Jest szansa na komplet?
-
Quiz z polskiego. Dziś sprawdźmy twoją znajomość pisowni ch/h!
-
Rozwiąż nasz quiz ortograficzny i sprawdź, czy zdobędziesz chociaż 12/15
-
Umiesz pisać poprawnie po polsku? Ten quiz dokładnie to sprawdzi!
-
Trudny quiz z ortografii zaskoczy nawet mistrzów! Zaliczamy powyżej 9/15
-
Trudny quiz ortograficzny. Sprawdzamy znajomość pisowni CH/H!
-
Dyktando tak trudne, że kwikniesz. Nie zgarniesz 15/20? Wróć do książek
-
Quiz ortograficzny dla specjalistów. Mało kto zdobędzie tutaj 15/15
-
Quiz z ortografii. Przeciętny Polak ma tylko 7/13. Będziesz lepszy?
-
RZ czy Ż? Ten quiz ortograficzny oceni, czy kaleczysz język polski
-
Quiz językowy: Potrafisz pisać po polsku? My to ocenimy! 8/12 to minimum
-
Quiz ortograficzny ó/u. Sprawdź, czy dasz nauczycielom powód do dumy
-
Quiz ortograficzny dla prawdziwych mistrzów. Uda ci się zdobyć komplet?
-
Szybki quiz z ortografii na literę P. Zdobędziesz wszystkie 15 punktów?
-
Ó czy U? Ten quiz ortograficzny sprawdzi, czy umiesz pisać po polsku
-
Hardkorowy quiz ortograficzny. Tylko 60% z was zgarnie tu 13/15!
-
Dyktando. Ponad 80 proc. Polaków nie potrafi napisać tego wyrazu. A Ty?
-
Szkołę masz już za sobą? W quizie ortograficznym komplet zdobędą prymusi
-
Quiz z ortografii tak trudny, że średnia to tylko 6/13. Pobijesz ją?
-
H czy CH? Ten quiz ortograficzny sprawdzi, czy umiesz pisać po polsku
-
Quiz ortograficzny. Dziś sprawdźmy twoją znajomość pisowni ch/h!
-
Pamiętasz coś ze szkoły? Rozwiąż quiz w postaci dyktanda. CH czy H?
-
Umiesz pisać poprawnie? Ten quiz to sprawdzi! Testujemy pisownię rz/ż
-
Jażmo czy jarzmo? Rozwiąż quiz. Komplet zdobędą tylko prawdziwi prymusi!
-
Quiz ortograficzny dla mistrzów. Dasz nauczycielom powód do dumy?
-
Gotowi na trudne dyktando z ś/ź? Na komplet mogą liczyć wyłącznie erudyci!
-
Trudny quiz ortograficzny h/ch. Czy dasz nauczycielom powód do dumy?
-
To naprawdę trudny quiz ortograficzny. Pytamy o słowa na literę M!
-
Quiz ortograficzny, w którym pytamy o słowa z u/ó. Kto zgarnie tu 15/15?
-
Katorżniczy quiz ortograficzny: rz/ż. Myślisz, że odpowiesz bezbłędnie?
-
Quiz ortograficzny, w którym pytamy o słowa z U/Ó. Komplet dla erudytów!
-
To trudny quiz ortograficzny dla mistrzów. Nieliczni zgarną tu 15/15!
-
Pamiętasz jeszcze coś ze szkoły? Rozwiąż quiz w postaci dyktanda ó/u
-
Diabelsko trudny quiz z ortografii. Dla wielu wynik będzie zaskoczeniem
-
Ten trudny ortograficzny quiz wiedzy sprawdzi, czy znasz wyjątki
-
Quiz ortograficzny ch/h. Komplet punktów zdobędą tylko prawdziwi prymusi
-
Szybki quiz z ortografii. W 11. pytaniu myli się co druga osoba. Ty też?
-
Rz czy ż? Quiz ortograficzny sprawdzi, czy umiesz pisać po polsku