Więcej o:

barwy

 • Katarzyna Glinka zniknie z "Barw szczęścia"?

  Nikogo już nie dziwi transfer gwiazd między telewizyjnymi stacjami. Podobnie działają od kilku lat aktorzy, którzy w trosce o własny komfort, pracują na planach kilku seriali. Nic dziwnego, że takiej samej pokusie uległa Kasia Glinka znana z serialu "Barwy Szczęścia". Już niedługo piękną aktorkę

 • "Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 1658

  ramach terapii zaczyna pisać ?Pamiętnik wyrodnej matki?. Tymczasem Hubert spotyka się z Ulą i proponuje, że zostanie producentem jej pierwszej płyty. Zapraszamy do oglądania " Barw szczęścia " już dzisiaj, o godzinie 20:05 w TVP2. J.W.

 • "Barwy szczęścia". Odcinki online. Będzie nowy romans?

  "Barw szczęścia".do obsady dołączy pełna energii i uśmiechu Elżbieta Romanowska! A Borys (Jakub Wieczorek) nawiąże kontakt z dziewczyną, która przed laty skradła mu serce ? Aldoną. Czy u jej boku odnajdzie szczęście?

 • "Barwy Szczęścia" odcinek 2393. - co dziś się wydarzy?

  W środę widzowie serialu " Barwy Szczęścia" poznają dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. W 2393. odcinku trudne chwile czekają Michalinę (Anna Pentz), która podczas obiadu z Markiem i Iwoną dostanie ataku. Dziewczynę obezwładni silny ból głowy, a w konsekwencji zostanie zabrana do szpitala

 • "Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 1660

  , którą opiekują się jego dziadkowie ? dziewczynka jest stanowczo za mocno umalowana jak na swój wiek. Zapraszamy do oglądania " Barw szczęścia " już dzisiaj, o godzinie 20:05 w TVP2. J.W.

 • "Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 1656

  i Sebastiana, z kolei babcia postanawia przepisać na nią swoje mieszkanie. O urodzinach dziewczyny pamiętają też Eryk i Kajtek? Julita nie zamierza odpuszczać Józkowi i próbuje się z piłkarzem pogodzić? Zapraszamy do oglądania " Barw szczęścia " już dzisiaj, o godzinie 20:05 w TVP2. J.W.

 • "Barwy Szczęścia" odcinek 2392 - co dziś się wydarzy?

  "Barwy Szczęścia" nie zwalniają tempa. Dzisiejszy odcinek zaskoczy fanów niewesołymi emocjami. Sergiusz, który niedawno zaczął nową pracę, przekona się, że nie jest to zajęcie w stu procentach uczciwe i moralne. Nawiązując współpracę z Hieronimem Bondą początkowo był entuzjastycznie nastawiony

 • "Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 1662

  społeczna kontroluje go przez skargę, którą złożył Olgierd (Tomasz Sobczak) ? ojciec Klary. Czy Pyrka będzie miał przez teścia kolejne problemy? Zapraszamy do oglądania " Barw szczęścia " już dzisiaj, o godzinie 20:05 w TVP2. J.W.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.